DNV GL organizacija

DNV GL struktūra: keturios verslo sritys ir vienas nepriklausomas verslo padalinys.

illustration image dnvgl.com

Laivybos pramonė

DNV GL yra pasaulyje pirmaujanti laivų klasifikavimo bendrovė ir pripažinta laivybos pramonės konsultavimo įstaiga. Stipriname saugos, kokybės, energijos vartojimo efektyvumą ir aplinkosauginį pasaulinės laivybos pramonės veiksmingumą visų tipų laivų ir jūrinių konstrukcijų srityje. Investuojame į mokslinius tyrimus ir plėtrą, ieškodami sprendimų kartu su pramonės atstovais, siekiant spręsti strateginius ar veiklos reguliavimo iššūkius.

Nafos ir dujų pramonė

DNV GL yra pasaulinės naftos ir dujų pramonės techninio konsultavimo bendrovė. Mes teikiame nuoseklias integruotas kokybės užtikrinimo ir konsultavimo, rizikos valdymo ir klasifikavimo paslaugas, norėdami įgalinti saugų, patikimą ir veiksmingą projektų įgyvendinimą. Kartu su savo partneriais kuriame geriausias praktikas ir standartus. Mūsų darbuotojai sujungia žinias, įgūdžius ir inovacijas, sprendžiant sudėtingus klientų iššūkius.

Energetikos pramonė

DNV GL teikia bandymo ir konsultavimo paslaugas energijos vertės kūrimo grandinėje, įskaitant atsinaujinančiųjų energijos išteklių ir energijos vartojimo efektyvumą. Mūsų kompetencija išplėtota sausumos ir jūrinių vėjo jėgainių, saulės energijos, įprastinių elektros energijos gamybos įrenginių, perdavimo ir paskirstymo tinklų, pažangiųjų tinklų ir tvaraus energijos naudojimo, taip pat energetikos rinkų ir taisyklių srityse. 3 000 DNV GL energetikos ekspertai padeda klientams visame pasaulyje užtikrinti saugų, patikimą, veiksmingą ir tvarų energijos tiekimą.

Business Assurance 


DNV GL - Business Assurance – tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas.

Software - nepriklausomas verslo padalinys

DNV GL yra pasaulyje pirmaujanti laivybos ir energetikos pramonės programinės įrangos tiekėja. Mūsų sprendimai remia įvairias verslo veiklas, įskaitant projektavimą ir inžineriją, rizikos vertinimą, turto vientisumą ir optimizavimą, kokybės, saugos ir sveikatos bei aplinkos apsaugos užtikrinimą ir laivų valdymą. Mūsų pasaulinis specialistų tinklas padeda sukurti tvirtus ryšius su klientais ir veiksminga dalintis geriausia pramonės praktika bei standartais.

Our organisation schematic
Organizacijos struktūra