Automotive and aerospace

IATF 16949 - automobilių pramonės kokybės vadyba

Cars in a row

Contact us:

Pageidaujate daugiau informacijos?

Užklausos forma

Pageidaujate gauti komercinį pasiūlymą?

Sertifikavimo paraiškos forma

Tarptautinis automobilių pramonės kokybės vadybos standartas.

IATF 16949 sertifikatas įrodo, kad Jūsų organizacijos vadybos sistema patikrinta pagal pramonės geriausios praktikos standartą ir atitinka jo reikalavimus.

Kas yra IATF 16949?

Standartą IATF 16949 sukūrė žymiausi pasaulio automobilių gamintojai, remiantis ISO 9001 ir nacionaliniais automobilių pramonės kokybės standartais. Jis gali būti taikomas automobilių, jų dalių ar sistemų gamintojams visame pasaulyje. IATF 16949 galima lengvai integruoti į jau turimas vadybos sistemas, kadangi jis remiasi ISO 9001 principais. 

Kodėl reikalingas sertifikavimas pagal IATF 16949?

Sertifikavimas pagal IATF 16949 reikalavimus demonstruoja įsipareigojimą išlaikyti produkto kokybę ir atitiktį kliento reikalavimams. Ši sistema – tai nuolatinis procesas, padedantis atrasti vadybos sistemos gerinimo sritis bei identifikuoti svarbius Jūsų organizacijos procesus.

Tiekėjas, kuriam išduotas IATF 16949 sertifikatas, automatiškai įtraukiamas į pasaulinę tiekėjų duomenų bazę, kuria naudojasi Originalios įrangos gamintojai (OEM). Šis sertifikatas dažnai tampa būtina sutarties sąlyga.


Sertifikavimo pagal IATF 16949 privalumai:

  • Patobulintas gamybos procesas ir produkto kokybė
  • Sumažėjęs daugybinių antros ir trečios šalies auditų poreikis
  • Išaugęs patikimumas dalyvaujant tarptautiniuose projektuose
  • Būtinas žingsnis, siekiant bendradarbiavimo su žymiausiais pasaulio automobilių gamintojais.

Tolesni veiksniai

DNV-Business Assurance yra akredituota trečios šalies sertifikavimo įstaiga. Lietuvoje ją atstovauja UAB DNV Lietuva. Bendrovė įsikūrė 2000 m. ir jau daugiau nei 15 metų sėkmingai plėtoja verslą bei populiarina DNV ženklą Lietuvos rinkoje. Per šį laikotarpį sugebėjome įgyti ir išlaikyti klientų pasitikėjimą bei pateisinti jų lūkesčius, profesionaliai ir sąžiningai atlikdami savo darbą. Mes teikiame vadybos sistemų sertifikavimo ir atitinkamas mokymų paslaugas.


Jei pageidaujate trečios šalies sertifikavimo, jums reikia įdiegti veiksmingą kokybės vadybos sistemą, atitinkančią standarto IATF 16949 reikalavimus. Pradėkite nuo pasiruošimo sertifikavimui.

Contact us:

Pageidaujate daugiau informacijos?

Užklausos forma

Pageidaujate gauti komercinį pasiūlymą?

Sertifikavimo paraiškos forma

Related services you might find interesting: